ÁJURVÉDSKÉ TERAPIE

Ájurvéda nabízí velké množství metod, pomocí kterých lze výrazně zlepšit kvalitu života, zlepšit úroveň zdraví a odolnosti a navodit trvalý pocit spokojenosti. Já jsem se zaměřila na rozličné tělové a obličejové terapie, které působí na organismus jako celek. Díky tomu lze dosáhnout výrazných dlouhodobých účinků. 

Ájurvédské terapie jsou propracovaný systém procedur, které jsou unikátní svými harmonizačními léčebnými účinky. Patří k nim i uvolňující a revitalizační terapeutické masáže, které se provádí za použití přírodních bylinných přípravků a olejů nejvyšší kvality získávaných z Himalájí. Cílem ájurvédských terapií je omladit a regenerovat lidský organizmus, stimulovat jej k vylučování toxinů, podpořit účinné vstřebávání živin, navodit vnitřní klid, řád a pohodu. Terapie pomáhají mobilizovat energetické rezervy organizmu a aktivně jej podporují v boji s vleklými potížemi.


Nabídka služeb

Ájurvédské terapie

Účinné terapeutické techniky jak pro zkrášlení a omlazení těla i ducha, tak pro řešení rozličných zdravotní problů. Vybrat si můžete až z 80 druhů terapií, mezi které se řadí ayurvédská ošetření obličeje, hlavy i celého těla.

Individuální ozdravný a zkrášlující program

Pro řešení dlouhodobých problémů lze využít uceleného harmonizačního programu, jehož součástí je konzultace a následné sestavení komplexního osobního plánu - vhodné ajurvédské masáže s použitím vysoce kvalitních a účinných produktů, úprava stravy a životosprávy, doporučení bylinných doplňků a koření.

Konzultace a poradenství

V případě, že byste chtěli znát pohled ajurvédy na Váš konkrétní problém, můžete využít i samostatného poradenství.