AYURVÉDSKÉ TERAPIE Tarani

Ayurvéda nabízí velké množství metod, pomocí kterých lze výrazně zlepšit kvalitu života, zlepšit úroveň zdraví a odolnosti a navodit trvalý pocit spokojenosti. Já jsem se zaměřila na rozličné tělové a obličejové terapie Tarani, které působí na organismus jako celek. Díky tomu lze dosáhnout výrazných dlouhodobých účinků. 

Ayurvédské terapie Tarani jsou propracovaný systém procedur, které jsou unikátní svými harmonizačními léčebnými účinky. Patří k nim i uvolňující a revitalizační terapeutické masáže Tarani, které se provádí za použití přírodních bylinných přípravků a olejů nejvyšší kvality získávaných z Himalájí. Cílem ayurvédských terapií je omladit a regenerovat lidský organizmus, stimulovat jej k vylučování toxinů, podpořit účinné vstřebávání živin, navodit vnitřní klid, řád a pohodu. Terapie Tarani pomáhají mobilizovat energetické rezervy organizmu a aktivně jej podporují v boji s vleklými potížemi.


Nabídka služeb

Ayurvédské terapie

Účinné terapeutické techniky jak pro zkrášlení a omlazení těla i ducha, tak pro řešení rozličných zdravotní problů. Vybrat si můžete až z 80 druhů terapií, mezi které se řadí ayurvédská ošetření obličeje, hlavy i celého těla.

Individuální ozdravný a zkrášlující program

Pro řešení dlouhodobých problémů lze využít uceleného harmonizačního programu Tarani, jehož součástí je konzultace a následné sestavení komplexního osobního plánu - vhodné ayurvédské masáže s použitím vysoce kvalitních a účinných produktů Tarani, úprava stravy a životosprávy, doporučení bylinných doplňků a koření.

Konzultace a poradenství

V případě, že byste chtěli znát pohled ayurvédy na Váš konkrétní problém, můžete využít i samostatného poradenství.